×

Mikołajki w szkole

Mikołajki w szkole

Co można zrobić na Mikołajki w klasie?

Czas świąt to naprawdę magiczny okres, na który z utęsknieniem cały rok czekają dzieci i dorośli. Mikołajki nie muszą być tylko obdarowywaniem swoich koleżanek i kolegów z klasy. To święto można urozmaicić na wiele różnych sposobów. Jedną z takich opcji mogą być zajęcia z robotyki. Przez cały grudzień organizujemy warsztaty w szkołach, o tematyce świątecznej, podczas których dzieci będą miały okazję do bajkowej zabawy!

Zajęcia z robotyki to okazja do rozwinięcia umiejętności dzieci na wielu różnych płaszczyznach. W trakcie warsztatów stawiamy nie tylko na zrozumienie napisanego przez uczestników kodu, ale dbamy również o realizacje kreatywnych pomysłów podczas budowania. Uczestnicy stworzą konstrukcje, dzięki którym uratują tegoroczne Święta Bożego Narodzenia! Dzieci pracując w parach będę miały okazję do wspólnej integracji, a nasi instruktorzy zadbają o bezpieczną i merytoryczną zabawę w magicznej atmosferze.

Scenariusze zajęć mikołajkowych

Pomóż Mikołajowi

Podczas tych warsztatów zadaniem dzieci będzie zbudowanie i zaprogramowanie robota w taki sposób, aby ten pomógł pokonać trasę Świętemu Mikołajowi. Dzieci będą musiały połączyć wspólnie siły, aby oczyścić drogę i pokonać czyhającego na nie gremlina!

Elfy doręczają prezenty

Dzieci w trakcie tych zajęć przeniosą się do fabryki prezentów i wcielą się w pomocników elfów. Ich zadaniem będzie zbudowanie i zaprogramowanie robota tak, aby ten dostarczył prezenty świąteczne do komina. To właśnie dzięki nim Święty Mikołaj obdaruje wszystkie dzieci!

nZajęcie prowadzimy dla uczniów klas 1-8 szkół podstawowych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i okolicznych miejscowościach. Zapraszamy Państwa do sprawdzenia szczegółów i rezerwacji terminów na stronie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji.