×

Rozpoczęcie drugiego etapu #WszyscyRazemZaNaukę

Rozpoczęcie drugiego etapu #WszyscyRazemZaNaukę

Dużo ciekawostek, niekonwencjonalne pomysły oraz łatwe rozwiązania trudnych problemów – ruszył drugi etap naszej edukacyjnej akcji #WszyscyRazemZaNaukę! Zobaczcie, jakie nowości na Was czekają.

nn

Leny z kanału STOP tu Lena rządzi nie trzeba nikomu przedstawiać. Dziewczynka już po raz drugi przygotowała materiał edukacyjny, w którym pokazała jak w łatwy sposób zrobić hologram 3D na telefonie. Byliśmy pod wielkim wrażeniem kreatywności i tego pomysłu. Zobaczcie sami jakie to proste!

nhttps://www.youtube.com/watch?v=QD08fJs7GC8&feature=youtu.be

Jeśli zrozumienie skali kiedykolwiek było dla Was problemem, to mamy na to świetne rozwiązanie. Piotrek w świecie LEGO stworzył materiał, w którym wyjaśnia wszystkie jej zawiłości. Gwarantujemy, że po obejrzeniu materiału już nie będziecie mieć ze skalą żadnego problemu.

nhttps://www.youtube.com/watch?v=MGwQAPTid7w&t=24s

Natomiast jeśli nie wiecie czym jest masa lub chcielibyście poznać interesujące ciekawostki na temat ciężaru, to zachęcamy Was do obejrzenia materiału Pitera. Stworzył on film, w którym połączył przyjemne z pożytecznym i opowiedział o tych zagadnieniach na podstawie gry Pokemon Showdown. Po tak ciekawym i merytorycznym materiale piątkę z fizyki macie już w kieszeni!

nhttps://www.youtube.com/watch?v=y8nI9j5fKs4&t=2s