×

Pasjonująca nauka na Planecie Robotów

Pasjonująca nauka na Planecie Robotów

Materiały stworzone w ramach akcji #WszyscyRazemZaNaukę są pasjonujące i zapewniają łatwość w przyswajaniu wiedzy. Jeśli interesuje Was jak można wykorzystać klocki lub gry planszowe w edukacji lub jak stworzyć swój pierwszy film to zapraszamy do lektury.

n

n

Klocki LEGO to spora część życia Brodatego Geeka. Dorastał bawiąc się nimi, a następnie założył kanał na YouTube poświęcony właśnie tej tematyce. Znajdziecie na nim mnóstwo recenzji najnowszych zestawów klocków, a także dodatkowe materiały z nimi związane – vlogi dotyczące nowości, przeglądy magazynów czy też autorskie pomysły Geeka. Pasja była tak wielka, że jego dom okazał się za ciasny na pomieszczenie zgromadzonych zestawów, więc musiał przenieść się na strych. Jeśli szukacie kogoś, kto wprowadzi Was w świat LEGO to kanał Brodatego Geeka jest miejscem idealnym dla Was.

nhttps://www.youtube.com/watch?v=w_EZwIUbuaU&t=4s

Kamil jest młodym 23 – letnim filmowcem i inżynierem i prowadzi swój kanał na YouTube o nazwie MegaSpaceFighter. Można znaleźć tam materiały związane z jego zainteresowaniami – animacje, krótkometrażowe filmy fabularne, update’y i ciekawostki. W ramach akcji #WszyscyRazemZaNaukę przygotował materiał o tym, jak zrobić animację poklatkową z LEGO. Jeśli chcecie zadebiutować w roli montażysty to w poniższym materiale znajdziecie przydatne wskazówki.

nhttps://www.youtube.com/watch?v=t2o3WKy5ShY&t=4s

Jeśli lubicie gry, to powinniście odwiedzić kanał GrAlutka. Publikuje ona materiały dotyczące planszowych nowości, zasady oraz opinie. Jeśli interesujecie się środowiskiem oraz lubicie gry to sprawdzajcie jej film! #WszyscyRazemZaNaukę

nhttps://www.youtube.com/watch?v=1Wm_ZQ4lHgI&t=80s