×

Centralizacja zarządzania IT

IT

Centralizacja zarządzania IT

Automatyzacja procesów IT to klucz do sukcesu niezależnie od branży, wielkości zespołu czy charakteru działalności przedsiębiorstwa. Pozwala na skupienie się na tym, co naprawdę istotne dla dynamizacji procesów i poprawienia bezpieczeństwa urządzeń. Stopień centralizacji zarządzania komputerami i innymi urządzeniami mobilnymi w sieci może znacząco poprawić efektywność oraz koordynację wykonywania zadań o różnym stopniu trudności w Twojej firmie. Na centralizację składa się szereg procesów, które umożliwiają dostęp do wszelkich zasobów IT z poziomu jednego interfejsu. Poszukujesz skutecznego narzędzia służącego do centralnego zarządzania komputerami. Idealnym rozwiązaniem pozostaje polski system ITManager, z którego skorzystało już przeszło 2000 przedsiębiorców i urzędów w całym kraju. Wybierz ITManager i zyskaj bezpieczeństwo, oszczędność, jakość, większą wydajność, a także elastyczność.

Zarządzanie IT a skuteczna automatyzacja

Rozwój technologiczny, który w naturalny sposób prowadzi do zwiększenia efektywności zarządzania systemami IT w potężnych firmach, urzędach i mniejszych przedsiębiorstwach, pozwala na zautomatyzowanie wielu procesów, a tym samym dostosowanie organizacji pracy urządzeń do warunków funkcjonowania najistotniejszych procesów. Mówiąc najogólniej – automatyzacja umożliwia wykorzystanie technologii do wykonywania powtarzalnych zadań i operacji na urządzeniach mobilnych bez konieczności ingerencji człowiek.

Centralizacja zarządzania komputerami w Twojej firmie z ITManager

W firmach i przedsiębiorstwach, które osiągają świetne wyniki, bardzo często mamy do czynienia z efektywną centralizacją. Centralizacja zarządzania to proces w ramach, którego z poziomu jednego intefesju otrzymujemy uprawnienia do zarządzania komputerami podłączonymi do firmowej sieci, jak również innymi urządzeniami mobilnymi. Do korzyści centralizacji należy m.in. łatwe monitorowanie pracy na innych urządzeniach, dostęp do bazy konfiguracji komputerów oraz oprogramowania, zarządzanie jego legalnością, jak również szybsze wykrywanie zagrożeń, co znacząco poprawia bezpieczeństwo. Te wszystkie funkcjonalności przynosi system ITManager, któremu zaufały tysiące klientów w całej Polsce.

Zdalne zarządzanie urządzeniami mobilnymi na najwyższym poziomie

ITManager to najwyższa jakość i ogromna funkcjonalność zdalnego zarządzania urządzeniami mobilnymi w firmowej sieci LAN/WAN. To nie tylko możliwość przejęcia pulpitu, wykonywania kopii zapasowych, uruchamiania zadań i transferu plików, ale także pełnego zarządzania zasobami, wnioskami i uprawnieniami w ramach monitoringu.

Materiał zewnętrzny