×

Dzień otwarty w Domku Robotyki!

Dzień otwarty w Domku Robotyki!

Zajęcia, poza szkołami partnerskimi, prowadzimy również w naszym Domku Robotyki! Dnia 8 października 2022, na ulicy Włoskiej 8 odbędzie się dzień otwarty. To wspaniała okazja do zobaczenia na czym dokładniej polegają nasze zajęcia. Dzieci przez dwie godziny będą miały możliwość zabawy i testowania robotów, zapoznają się z różnymi projektami w środowisku Minecraft: Education Edition oraz Scratch.

nn

Przygotowaliśmy również specjalne stanowisko z naszą drukarką 3D, gdzie będą mogły przyjrzeć się bliżej jej działaniu. Starsze dzieci będą miały okazję przyjrzeć się bliżej projektom zrealizowanym przy użyciu płytek Arduino Uno i zagrać w stworzone na nich gry.

n

n

n

n

n

Więcej o konkretnych zajęciach mogą przeczytać państwo na stronie poświęconej zajęciom z robotyki , arduino raz programowania w środowisku M:EE. Na dzień otwarty zapraszamy od godziny 11:00, po uprzednim zapisie przez formularz zgłoszeniowy, któy znajduje się na dole strony konkretnych zajęć. Prosimy o zaznaczenie opcji „Dzień Otwarty, Domek Robotyki 08.10.2022r, godz 11:00” w wyborze grupy.

nn

Do zobaczenia!